Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/users/misztal/public_html/misztal.pl/wordpress2022/wp-content/plugins/trx_utils/includes/core.socials.php on line 320

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/users/misztal/public_html/misztal.pl/wordpress2022/wp-content/themes/reisen/fw/core/core.media.php on line 272

Kompleksowa obsługa flot osobowych

Oferujemy usługi dla wszystkich samochodów: osobowych dostawczych jak i terenowych.
Nasz serwis świadczy kompleksową obsługę flot osobowych. Obsługujemy opony typu Run flat we wszystkich możliwych rozmiarach. W naszej firmie zajmujemy się m.in. naprawą opon metodą „na gorąco” (głównie uszkodzeń bocznych opony). Jeśli istnieje potrzeba wykonania takiej naprawy opony, należy dostarczyć ją do naszej siedziby. lub skontaktować się z nami telefonicznie. Poniżej przedstawiamy kilka podstawowych informacji dotyczących naprawy „na gorąco” uszkodzeń boku opony. Bardzo często można usłyszeć opinie (nawet w uznanych serwisach opon), że uszkodzeń bocznych się nie naprawia. Panuje przekonanie, że takie naprawy są niebezpieczne a osoby na nie decydujące nierozsądne. Nie jest to prawdą.

Wykonujemy takie naprawy i postaramy się trochę rozjaśnić ten temat. Uszkodzenia boczne czy też uszkodzenia barków opony naprawia się od bardzo dawna a technologia naprawy takich uszkodzeń ciągle się rozwija. Najbardziej sprawdzoną metodą jest tzw. naprawa „na gorąco”. Pod wpływem wysokiej temperatury i dużego ciśnienia, opona w miejscu uszkodzenia jest zalewana gumą i zgrzewana. Cały proces wulkanizacji opon bezdętkowych jest doskonale znany niemal od początku ich stosowania dzięki wykorzystaniu wcześniejszych znanych technik wulkanizacji dętek. Wiedza ta została w dużej mierze porzucona na korzyść tanich, nowoczesnych i szybkich w zastosowaniu materiałów – czyli wulkanizacji chemicznej „na zimno” (wklejanie łatek, grzybków, kołków). Obecnie przy naprawach „na gorąco” w razie potrzeby dodatkowo stosuje się specjalne wzmocnienia gwarantujące należytą wytrzymałość opony. Tego typu naprawy są od dawna normą w przypadku drogich opon specjalistycznych, rolniczych, ciężarowych czy wielkogabarytowych. Opony te są często poddawane ekstremalnym warunkom pracy, które potwierdziły bardzo dobrą wytrzymałość należycie wykonanych napraw klejenia na gorąco.

Usługi osobowe – wymiana opon

Kompleksowa obsługa flot osobowych jest jednym z naszych głównych obszarów działalności. Nasza firma zajmuje się zarówno naprawą pojazdów, jak i wymianą ich części oraz opon. W ramach naszej oferty oferujemy szeroki wybór usług związanych z obsługą flot samochodowych, w tym naprawy opon typu Run flat we wszystkich możliwych rozmiarach.

Jednym z najważniejszych elementów naszej oferty jest naprawa opon metodą „na gorąco”. Jest to skuteczna i sprawdzona metoda, która pozwala na szybką i bezpieczną naprawę uszkodzeń bocznych opon. W naszym serwisie możemy naprawić prawie każde uszkodzenie, bez względu na jego rozmiar i rodzaj.

Naprawa opon w samochodach osobowych

Podczas naprawy „na gorąco” opona jest poddawana wysokiej temperaturze i dużemu ciśnieniu. Dzięki temu uszkodzone miejsce zostaje zalewane gumą, która następnie zostaje zgrzana. Cały proces wulkanizacji opon bezdętkowych jest doskonale znany od wielu lat i ciągle się rozwija. Dzięki wykorzystaniu wcześniejszych znanych technik wulkanizacji dętek, możemy naprawiać nawet bardzo duże uszkodzenia.

W przypadku drogich opon specjalistycznych, rolniczych, ciężarowych czy wielkogabarytowych, naprawy „na gorąco” są od dawna normą. Opony te są często poddawane ekstremalnym warunkom pracy, a naprawy klejenia na gorąco zapewniają im należytą wytrzymałość. W naszym serwisie stosujemy również specjalne wzmocnienia, które dodatkowo zwiększają wytrzymałość naprawionych opon.

Podsumowując, kompleksowa obsługa flot osobowych to obszar, w którym specjalizujemy się od wielu lat. Oferujemy naszym klientom szeroki wybór usług związanych z obsługą flot samochodowych, w tym naprawy opon metodą „na gorąco”. Nasza firma ma wiele lat doświadczenia w branży i zatrudnia wykwalifikowanych mechaników, którzy są w stanie naprawić każde uszkodzenie.

Dział flotowy

Robert Szymański
607-954-855
robert.szymanski@misztal.pl

Dział sprzedaży:

509-018-147
513-188-647
661-766-566
605-506-565