Serwis mobilny opon na Śląsku

Świadczymy usługi w zakresie mobilnej naprawy i wymiany opon w pojazdach ciężarowych, przemysłowych, osobowych, dostawczych oraz wózkach widłowych. Nasz serwis w przypadku awarii ogumienia jest czynny całodobowo 7 dni w tygodniu. Oferujemy wymianę oraz naprawę opony w miejscu awarii pojazdu oraz na terenie bazy klienta. Dzięki takiemu rozwiązaniu kierowca nie marnuje czasu na dojazd do serwisu. Zapraszamy wszystkich mieszkańców takich miejscowości jak: Bytom, Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska, Świętochłowice do korzystania z usług serwisu ogumienia.

Serwis mobilny dla samochodów osobowych

Serwis mobilny do pojazdów osobowych działa w godzinach czasu serwisu stacjonarnego:

Pon-Pt 7-20

Sob-Nd 7-15

Serwis mobilny opon A4

Oprócz profesjonalnego serwisu mobilnego w miejscowościach na Śląsku zapewniamy również dostępność usługi serwisu mobilnego na autostradzie A4. Nasz serwis ogumienia na Śląsku jest dostępny całą dobę, od poniedziałku do niedzieli 7 dni w tygodniu. Wychodzimy naprzeciw naszym klientom i nie zostawiamy Was w potrzebie! Dzięki serwisowi mobilnemu, dostępnemu 24/7 zawsze będziemy  w stanie pomóc  w przypadku wymiany czy naprawy opony na miejscu awarii.

Serwis mobilny TIR 24H

Świadczymy również usługę serwisu mobilnego dla pojazdów ciężarowych na terenie całego Śląska – jeśli masz problem, a jesteś w trasie to zaufaj specjalistom i zadzwoń do nas: 502-314-593