Opony budowlane na Śląsku

Obsługujemy każdy rodzaj oraz typ opon budowlanych w tym opony pełne. Większość awarii jakie zdarzają się w tego typu oponach, to punktowe przebicia lub nieszczelności na feldze. Tak uszkodzoną oponę możemy naprawić na miejscu. Używamy tylko materiałów najwyższej jakości, dzięki temu mamy pewność, że naprawa została wykonana solidnie. Nie jest to doraźna pomoc, tylko w pełni profesjonalna wulkanizacja chemiczna. Główną zaletą tej metody naprawy jest możliwość natychmiastowej kontynuacji jazdy. W przypadku koparek kołowych, mamy do czynienia z felgą pierścieniową oraz dętką w środku (najczęściej 10.00-20). Dętki także naprawiamy na miejscu metodą wulkanizacji chemicznej czyli na „zimno”. W dętkach jesteśmy w stanie naprawić nawet kilku centymetrowe uszkodzenia jeżeli jest taka potrzeba. Zawsze jednak, istnieje możliwość zamontowania nowej dętki oraz ochraniacza, ponieważ posiadamy je na miejscu w Naszym magazynie.

Oferujemy pełen zakres usług związanych z serwisem opon do maszyn rolniczych. Posiadamy bogate doświadczenie w naprawie i wymianie opon ciągnikowych, kombajnowych oraz maszyn rolniczych mniejszego gabarytu. Nasza oferta obejmuje m.in. wulkanizację chemiczną, wulcanizację na gorąco oraz naprawę opon z uszkodzeniami bocznymi. W przypadku opon o mniejszej średnicy, oferujemy możliwość wymiany dętek oraz pełnych opon na miejscu u klienta.

W naszej ofercie posiadamy zarówno nowe, jak i używane opony do maszyn rolniczych. Doradzamy klientom w wyborze najlepszego rozwiązania, biorąc pod uwagę rodzaj pracy, na jaką jest przeznaczona maszyna rolnicza. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz szybką realizację usług. Nasz mobilny serwis opon rolniczych działa na terenie całego Śląska, a nasi wykwalifikowani pracownicy są zawsze gotowi, by pomóc w każdej sytuacji.

Dział opon budowlanych

Dariusz Rieger
513-129-228
dariusz.rieger@misztal.pl

Jan Wloch
504-269-387
jan.wloch@misztal.pl