Kontakt

Skontaktuj się z nami

Dojazd

Świętochłowice 41-605,

ul. Chorzowska 114

Telefon
E-mail
Godziny pracy

Poniedziałek – piątek: 7:00-20:00

Sobota 7:00-15:00

Niedziela – 7:00-15:00

Dział opon ciężarowych

Mateusz Kramarczyk
663-096-060
mateusz.kramarczyk@misztal.pl

Oliwer Minorczyk
508-029-747
oliwer.minorczyk@misztal.pl

Krzysztof Misztal
503-110-071
krzysztof.misztal@misztal.pl

Dział opon przemysłowych

Dariusz Rieger
513-129-228
dariusz.rieger@misztal.pl

Jan Wloch
504-269-387
jan.wloch@misztal.pl

Adam Polmański
509-168-664
adam.polmanski@misztal.pl

Dział obsługi flot:

Mateusz Kramarczyk
663-096-060
mateusz.kramarczyk@misztal.pl

Robert Szymański
607-954-855
robert.szymanski@misztal.pl

Kierownik działu sprzedaży oraz dział przetargów:

Damian Piecha
509-018-146
damian.piecha@misztal.pl

Reklamacje:

513-188-647
reklamacje@misztal.pl
Zgloszenie reklamacji:
Druk reklamacyjny

Dział kadr, Księgowość:

509-018-147
ksiegowosc@misztal.pl

Serwis mobilny TIR 24H

502-314-593

 

Właściciele:

Iwona Misztal
601-462-810
iwonamisztal@interia.eu

Dariusz Rieger
513-129-228
dariusz.rieger@misztal.pl

Dział opon budowlanych:

Dariusz Rieger
513-129-228
dariusz.rieger@misztal.pl

Jan Wloch
504-269-387
jan.wloch@misztal.pl

Adam Polmański
509-168-664
adam.polmanski@misztal.pl

Dział: wózki widłowe

Dariusz Rieger
513-129-228
dariusz.rieger@misztal.pl

Jan Wloch
504-269-387
jan.wloch@misztal.pl

Adam Polmański
509-168-664
adam.polmanski@misztal.pl